Arrow Grid Arrow 2 Facebook Instagram Kreatíva Reklama Vývoj

…lebo nosiť ružové okuliare nestačí

Namiesto sladkých rečí prinášame výsledky, a tak si získavame dôveru našich klientov.

Kreatíva

Jadro našej agentúry.

Či už ide o weby – ich štruktúra, dizajn alebo texty, prípravu tlačových materiálov, tvorbu komunikačnej stratégie značky, alebo rovno kompletnú tvorbu celého brandingu, kreativita je niečo, čo vstupuje do každej časti našej práce. Nemáme radi prácu podľa šablón, pretože neprekvapuje – a čo neprekvapuje, je odsúdené na zabudnutie.

Lebo mať dobrý nápad nestačí.

Zmrzlina

Zároveň však vieme, že kvalitnú a poctivú prácu nenahradí žiaden rýchlo vystrelený nápad, preto všetku našu kreativitu spájame s marketingovou teóriou, ktorá funguje, s aplikáciami a toolmi, ktoré nám umožňujú urobiť viac za kratší čas a najmä na špecialistoch, ktorí vedia, čo robia.

Reklama

S reklamou je to ako s kávou.

Všetci o nej radi hovoria, ale málokto vie, ako sa vlastne robí tak, aby bola naozaj dobrá.

Pre nás neplatí veta, že aj zlá reklama je reklama. Skutočná reklama je dobrá vtedy, ak prináša výsledky pre klienta, buduje dobré meno značke a jej zamestnancom a páči sa ľuďom. A nie, nie je to nemožné. 🙂

Zlá reklama nie je reklama.

Úplne najradšej však máme, keď môžeme robiť všetko pod jednou strechou – celkovú integrovanú komunikáciu vrátane tvorby webu či e-shopu, nastavenie médií, správu sociálnych sietí, platenej inzercie v Google a k tomu nejakú tú tlačenú inzerciu v médiách alebo rádio reklamu (áno, aj také robíme :).

Káva

Našou špecialitkou je:

Správa sociálnych sietí – Facebook, Instagram, YouTube Tvorba PPC kampaní vo vyhľadávacej a obsahovej sieti Google Ads (kedysi známej ako AdWords)

Vývoj

Jednoducho ho máme radi.

Tvorbu webov a e-shopov máme radi z niekoľkých dôvodov: najdôležitejším je možnosť tvoriť web, ktorý bude zároveň reklamou pre klienta aj agentúru. Nevyhýbame sa ani webovým aplikáciám a najradšej máme odvážnych klientov – takých, ktorí si povedia, že by radi urobili niečo neokukané, niečo, čo ešte neurobil nik v ich segmente.

Nikdy to nie je ľahké – a to je ďalšia vec, ktorá nás na tom baví.

Úplne najradšej však máme, keď môžeme robiť všetko pod jednou strechou – celkovú integrovanú komunikáciu vrátane tvorby weby či e-shopu, nastavenie médií, správu sociálnych sietí, platenej inzercie v Google a k tomu nejakú tú tlačenú inzerciu v médiách alebo rádio reklamu (áno, aj také robíme :).

Ananás

Ak prídete k nám a poviete, že chcete e-shop, webstránku alebo mobilnú aplikáciu, nevytiahneme na vás šablóny, ale radšej sa začneme rozprávať o tom, ako urobiť váš web tak, aby presne pasoval na vašu značku. Preto nikdy nerobíme šablónové weby – ani naši klienti totiž nie sú podľa šablóny.

Dinosaurus

Dosť bolo sladkých rečí!

Prezrite si naše projekty a urobte si na nás názor sami.

Naše projekty