Arrow Grid Arrow 2 Facebook Instagram Kreatíva Reklama Vývoj

O nás

Ako sa varí reklamná agentúra pod Tatrami

Tvorba korporátnej identity

História Bricks Agency je v jej začiatkoch spojená s jej sesterskou spoločnosťou Panogo. Tá získala v roku 2014 certifikáciu GOOGLE STREET VIEW TRUSTED AGENCY. Vďaka raketovému štartu sa spoločnosť v priebehu roka zaradila medzi najprogresívnejších Google partnerov v tomto segmente na svete.

Postupom času pribudlo do spoločnosti niekoľko skúsených programátorov a tiež ľudí so skúsenosťami z marketingu, ktorí sa chceli usadiť v Poprade, ale nechceli sa vzdať marketingového “chlebíka”. V roku 2016 sa rozhodlo o odčelenení marketingovo-programátorského tímu zo spoločnosti Panogo do samostatnej spoločnosti.

Agentúra The Bricks bola na svete.

Väčšinu činnosti agentúry v jej začiatkoch tvorila najmä tvorba webov, na ktorú sa špecializovali. Postupne sa objavovalo väčšie množstvo klientov, ktorí hľadali integrovanú starostlivosť o weby a marketing – od tvorby webu či eshopu cez marketing na sociálnych sieťach a Google Ads až po prípravu printových materiálov a bilboardov.

V roku 2018 nastali zmeny na pozícii tímlídra ako aj niektoré ďalšie zmeny v rámci ponuky služieb. Portfólio sa postupne rozširovalo a rozširoval sa aj tím – až nastal čas presunúť sa do väčších priestorov. Zmenil sa aj názov – po malej úprave sa meno agentúry zmenilo na Bricks Agency. Agentúra sa medzičasom začala viac špecializovať aj na sledovanie a analýzu nákupného procesu eshopov – čo je oblasť, ktorej sa v našich zemepisných šírkach venoval málokto.

Časom sa začali objavovať klienti, ktorí potrebovali vymyslieť a vypracovať komplexnú korporátnu identitu pre svoju značku – agentúra preto do ponuky služieb zahrnula aj tvorbu korporátnej identity. Začiatkom roka 2019 opustil spoločnosť jeden z jej spolumajiteľov, agentúra v tom období zároveň prešla optimalizáciou tímu a integrovala dovtedy samostatné oddelenia vývoja a marketingu do jedného, spojeného tímu. 

A dnes sme tu. V súčasnosti máme za sebou takmer stovku projektov, desiatky spokojných klientov a pred sebou víziu stať sa na východnom Slovensku jednou z tých agentúr, ktoré budú známe nie len pre kvalitu výstupov, ale aj pre prístup ku klientom.

Prezrite si naše práce, alebo nás priamo oslovte na nezáväznú konzultáciu zdarma. Dáme si kávu a pri peknom výhľade na Tatry (ak teda bude pekne!) sa porozprávame o tom, čo potrebujete. 

Analýza dát