E-shop nad zlato

@Zlato Lux
  • #Web
Keď chcete obchodovať so zlatom, musíte vedieť na míle spoznať kvalitný materiál a dobrú prácu. A ľudia zo spoločnosti Zlato Lux takýmito schopnosťami disponujú. Preto sme boli poctení, keď si pre tvorbu svojho nového e-shop vybrali práve nás.    

Do takéhoto projektu nás veru nemuseli dvakrát presviedčať. Produkt je vzácny, jeho vizuál neodolateľný, komunikácia s klientom príjemná. Už sa len pustiť do práce a vytvoriť e-shop, ktorý bude podľa klientovho zadania do značnej miery odrážať minimalizmus a prémiovosť, ktorá k zlatu patrí.

Najnáročnejšou časťou celej tvorby webu tak bolo programovanie, ale ani počas neho nevyrašili nášmu programátorovi Markovi tri vlasy deda Vševeda, takže bolo zrejmé, že ho tento projekt neunavuje, ale práve naopak, baví.

Vo výsledku sa tak jednoduchý a čistý dizajn stretáva s rovnako čistou používateľskou skúsenosťou, ako pri jednotlivých sekciách, tak aj pri detaile produktu či v rámci nákupného procesu. Bonusom bola v tomto prípade inštalácia pluginu, vďaka ktorému sa na webe zobrazujú príspevky zo sociálnych sietí.

Mimochodom, kedy naposledy ste svojej polovičke kúpili čosi vzácne?