Buon Giorno, e-shop pre jazykovú školu

@Target
  • #Eshop
E-shop pre jazykovú školu je príjemná záležitosť. Vieme, čo ľudia hľadajú, máme presný a jasný zoznam produktov a tvoríme niekoľko jazykových mutácií. Tak vyzeral tento projekt v skratke. A po jeho skončení sme sa takmer celá firma prihlásili na nejaký cudzí jazyk. :)   

Zvyčajne to začína opatrným prvým stretnutím, kde sa navzájom oťukáme. Klient chce vedieť, či sme skutočná firma s reálnymi zamestnancami, my zisťujeme, ako klient komunikuje a či je otvorený našim nápadom. Ak všetko ide podľa plánu, na konci je dôvera a úctivé podanie rúk.

Ale ak idú veci naozaj dobre, s niektorými klientmi si po skončení projektu tykáme a pri stretnutí sa rozprávame o bežných veciach, o tom, čo žijeme. Vtedy viete, že klientovi sa páčil nielen obsah, ale aj forma spolupráce. Tak, ako to bolo aj v tomto prípade.

Web: zaraďovací jazykový test z pohodlia domova

E-shop sme tvorili pre jazykovú školu Target. Ako už slovo e-shop napovedá, zákazník si na ňom vyberá spomedzi mnohých jazykových kurzov, ktoré je možné filtrovať podľa rôznych parametrov – či už podľa samotného jazyka, alebo veku študenta, miesta študovania a ďalších. Jednou z „frajerín“ tohto e-shopu sú aj zaraďovacie testy, ktoré si klient vyžiadal.

Cez tieto testy vie budúci študent zistiť svoj level ovládania daného jazyka bez toho, aby sa stretol s lektorom. Testy sa skladajú z rôznych otázok a úloh. Po úspešnom dokončení testu sa vygeneruje certifikát s výsledkom a po prípadnom prihlásení sa na jazykový kurz vie správca bez problémov zaradiť klienta do správnej skupiny.

E-shop je napojený na viaceré externé aplikácie:

  • Stripe: platobná brána, cez ktorú je možné objednávku zaplatiť online
  • SuperFaktúra: fakturačný systém do ktorého sa odosielajú objednávky a v ktorom sa spravujú faktúry
  • SmartEmailing: nástroj pre e-mail marketing, do ktorého sa odosielajú všetky kontakty zozbierané naprieč celým e-shopom

target-skola.sk