Web pre majstrov prémiových interiérov Karki

@Karki
  • #Eshop
Vytvárajú jedinečné estetické priestory, v ktorých sa cítite dobre. A to isté chceli od nás - na ich novom webe. Na takú výzvu sa nehovorí nie. 

Spoločnosť KARKI patrí už roky medzi špičku v oblasti dekoratívnych materiálov. Klientov tejto firmy nájdete nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí – napríklad aj v Monaku. Reputácia im každý rok otvára ďalšie a ďalšie dvere a umožňuje im pracovať s novými exkluzívnymi materiálmi.

Ich web preto nemohol byť nič menej než ďalšou výnimočnou stenou. Nič okázalé, nič zložité; skrátka jednoduchý, pekný web, ktorý odprezentuje doterajšie výsledky tejto výnimočnej spoločnosti so sídlom pod Tatrami.

Web: vizuál vždy predáva, pohrajme sa s ním

Je pravdou, že klient pracoval na mnohých zaujímavých projektoch, príťažlivých pre oko. Pravdou je však aj to, že len malú časť z neho mal nafotenú v takej kvalite, aby sa s ňou dalo hrať na webe. Preto sme s vizuálnymi materiálmi museli pracovať umne a hľadať, kde sú potrebné autentické vizuály a kde stačia ilustračné fotografie.

Klient bol otvorený na malé experimenty a súhlasil s tým, aby sa web niesol v čiernej farbe. Tá stránku ozvláštnila a dodala jej atmosféru prémiovosti. Z pohľadu funkčnosti sme pri tomto webe nemali ťažkú prácu – web mal byť totiž maximálne jednoduchý a používateľsky príjemný. Či sa nám to podarilo, už posúdia jeho návštevníci.

karki.sk