Web pre bijúce srdce Šariša

@Novum Prešov
  • #Web
Moderná tržnica. Miesto, kde ľudia nakupujú a trávia spolu čas. Tak vyzerá nové obchodné centrum NOVUM v srdci Prešova. A také veľké obchodné centrum potrebuje špičkovú propagáciu - nejde predsa iba o jeden obchod, je ich tu viac než sto. Tak čo, Bricks, skúsite to?  :) 

Čím komplexnejší web, tým väčšia fuška. Tak znie jedno z nepísaných pravidiel nášho programátorského oddelenia. Integrácia 3D mapy, prezentácia rôznych prevádzok s vlastným prístupom pre každého nájomcu a s možnosťou pridávania aktualít bez nutnosti posielať všetko na správcu webu…

Znie to ako sci-fi alebo fantasy, ale ak si nedáte pozor, môže z toho byť aj tragédia (alebo v lepšom prípade komédia). Našťastie, nebol to prvý ani druhý web obchodného centra, ktorý sme tvorili, a tak sme vedeli, do čoho ideme a na čo sa pripraviť.

Web: má to byť pekné, funkčné a pridajte ešte čosi navyše

Klient nás poznal z predchádzajúcej spolupráce pri inom obchodnom centre a vedel, do čoho ide. Keďže prechádzajúce projekty prehĺbili našu vzájomnú dôveru, chceli nás mať aj pri tvorbe tohto webu. Na prvom spoločnom stretnutí sme ich informovali o novinkách, ktoré sme pre podobné weby pripravovali.

Po ich odprezentovaní si klient (neprekvapivo) vybral tie najlepšie a najnáročnejšie integrácie a doplnky. Vedeli sme, že s tým bude viac práce, ale to predsa nie je problém.

Čím namakanejší web, tým lepšia referencia.

Medzi hlavné funkcie tohto webu patrí:

  • prezentácia všetkých prevádzok nachádzajúcich sa v tomto obchodnom centre,
  • interaktívna mapa celého obchodného centra a
  • informovanie návštevníka o novinkách, udalostiach a zľavách.

novumpresov.sk