Web

Ako má vyzerať? Aké má mať funkcie? Vybrať si šablónu alebo si radšej nechať naprogramovať  web “od piky”? To sú len niektoré z dôležitých otázok, na ktoré si klient pri tvorbe webu či eshopu nedokáže dať odpoveď sám. Ani auto si predsa nenavrhujete sami, ale dôverujete jeho konštruktérom, že rozumejú tomu, čo robia.

Pri príprave nového webu / eshopu je pre nás úplným základom vedieť, čo klient naozaj potrebuje. Aby sme to zistili, stretneme sa s vami, porozprávame sa o vašej spoločnosti, cieľovej skupine, vašich zámeroch a podľa toho pripravíme návrh webovej stránky, ktorá má reprezentovať vašu spoločnosť.

Vďaka skúsenostiam desiatok hotových webov a eshopov sme po každom projekte lepší, vďaka čomu vieme myslieť aj na veci, nad ktorými vy nemusíte uvažovať – ako bude vyzerať web na mobilných zariadeniach? Budú sa dať texty či médiá jednoducho vymeniť? 

Je dizajn naozaj funkčný, alebo bude zákazník márne hľadať tlačidlo, ktorým sa dostane ku kontaktom? Tieto problémy zrejme radšej necháte na nás a vy si už iba prídete prevziať hotový web, ktorý vám bude robiť radosť a konverzie. 

Aesthetica
@aesthetica.sk
Natur Resort
@naturresort.sk
Všetky projekty