Zdravý fastfood existuje! Tvorili sme web pre Leviathan

@Spaghetti Leviathan
  • #Web
  • #SEO
  • #Social
Zadania pre weby nemusia byť vždy technologicky zložité. Niekedy ide funkčne o jednoduchú záležitosť, a celá výzva tkvie v niečom inom. Napríklad v šibeničnom termíne. Tvorba webu s návrhom, úpravou responzivity a SEO do dvoch týždňov? Nuž, LEVIATHAN, výzva prijatá.  

Zdravý fastfood Leviathan vznikol kedysi ako projekt jedného šikovného študenta v Trnave, dnes však už úspešne pôsobí v piatich mestách po celom Slovensku. Z informácie, že práve pre Leviathan budeme tvoriť web, sme mali úprimnú radosť, keďže niektorí z nás študovali v Trnave a pred rokmi nás sýtil aj tento podnik v jednej z bočných uličiek neďaleko Trojičného námestia. 🍝

Ale dosť bolo sentimentu. Poďme sa pozrieť, na čom sme pracovali.

Zdravý chutný a rýchlo dodaný… web?

Pôvodným zadaním bola iba príprava marketingovej stratégie pre online komunikáciu. V istom momente sme sa však dostali do bodu, v ktorom sme si uvedomili, že web, ktorý má viac než 10 rokov, nebude ideálnou pristávacou plochou pre ľudí, ktorí sa prekliknú cez sympaticky vyzerajúce reklamy – chýbala na ňom totiž nielen obsahová časť (aktuálna ponuka v jednotlivých prevádzkach), ale kríval aj z estetického hľadiska.

Klientovi sme prezentovali náš názor a on nám po krátkom čase na premyslenie a analýze našich predchádzajúcich prác potvrdil, že má záujem o nový web. Dátum spustenia kampaní však posúvať nechcel.

Pred nami sa tak zrazu objavila výzva: stihneme vytvoriť a odovzdať kvalitne spracovaný web za necelé(!) dva týždne? 🏎️

Namiesto množstva funkcionalít jednoduchý a čistý Leviathan

Klient vedel, čo chce: jednoduchý web s preklikom na konkrétnu prevádzku, kde si človek môže prezrieť aktuálne menu a prehľadný jedálny lístok. Leviathan totiž pracuje s úzkou ponukou cestovín a niekoľkých omáčok, ktoré si každé ráno sami varia (takže žiadne polotovary, treba ich ísť vyskúšať). Dizajn nechal do značnej miery na nás, za predpokladu, že sa budeme držať dodaného dizajn manuálu. V tomto smere nám teda práca odsýpala pomerne rýchlo.

Jediné funkcie, s ktorými sme sa potrebovali trochu pohrať, boli tieto:

  • možnosť spravovať ponuku jedál v administrácií na niekoľko týždňov dopredu pre každú prevádzku samostatne, pričom návštevníkovi webu sa vždy zobrazí ponuka na aktuálny týždeň,
  • každá prevádzka môže mať na webe vlastný účet za účelom správy a úpravy ponuky jedál vo svojej prevádzke.

Veľkou výhodou bola tiež klientova ochota častejšie komunikovať a jeho dôvera v našu prácu. Vďaka tomu sme mohli väčšinu vzniknutých problémov vyriešiť podľa nášho uváženia. To, čo sme nevedeli rozlúsknuť sami, sme následne prediskutovali s klientom.

Potom ešte posledná kontrola, gramatická korektúra, migrácia na hosting aaaaa… chutný web pre Leviathan je na svete. A my môžeme spúšťať online komunikáciu.

Stihli sme to pod dva týždne? Stihli! 👌

Kvalitná reklamka, najlepšia, akú som zatiaľ mal 🙂

Marek Krupa, CEO, Leviathan

Ak aj vy potrebujete kvalitný web a tlačí vás čas, ozvite sa nám. Niečo určite vymyslíme.
A ak vás čas netlačí, tým lepšie. 😉